Rozwiązania systemowe ATS

Soda Grip to wszechstronne narzędzie do odkrywania nowych, wcześniej nieużywanych miejsc w punkcie sprzedaży, w celu budowania dodatkowej ekspozycji puszek, butelek, tub i innych produktów.

Łączenie uchwytów w pionie i plecami pozwala na powiększenie ekspozycji produktu zgodnie z potrzebami. Header to element szyty na miarę - jego kształt, położenie i zadruk to elementy zaprojektowane przez nasz zespół w oparciu o key visual marki.

Łatwe w użyciu przyssawki pozwalają zamocować produkt w punkcie sprzedaży lub aktywować cross-selling w innej kategorii.

Strefa przykasowa, często nazywana "Złotą Strefą", jest idealnym miejscem do prezentacji produktów impulsowych.

Metalowa podstawa lub specjalnie zaprojektowane imadło pozwalają na dodatkowe umieszczenie produktu za pomocą Soda Grip na ladzie lub barze.

Zarejestrowany Wzór Wspólnotowy RCD.004540573

Wyślij brief na rozwiązanie aktywujące sprzedaż!

Administratorem Twoich danych osobowych jest ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie, ul. Boryszewskiej 22C, 05-462 Wiązowna. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania w ramach formularza kontaktowego, w celach marketingowych, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Przetwarzania Danych.

© ATSDisplay - All Rights Reserved